Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
12 Aralık 2018 Çarşamba 18:25:00
basketbol
18:00BC Avtodor - Kataja Basket ClubCanlı
futbol
17:45Smouha Sporting Club - Al-Ittihad Al-SakndaryCanlı
futbol
17:45AFC Ajax U19 - FC Bayern Munich U19Canlı
futbol
17:45S.L. Benfica U19 - AEK Athens F.C. 19Canlı
futbol
17:30Al-Sailiya U23 - Umm Salal U23Canlı
futbol
17:30Al Adalah - Najran SCCanlı
basketbol
17:30Samara Bölgesi-2 U16 - Kirov Bölgesi U16Canlı
tenis
17:30Conde Monfort/Payola - Anane/PopescuCanlı
basketbol
17:00Khimki-Podmoscowie - BC NovosibirskCanlı
basketbol
17:00Uralmash - Zenit-FarmCanlı
futbol
16:45Real Madrid C.F. U19 - PFC CSKA Moskova U19Canlı
futbol
16:15CS Hammam-Lif - Stade GabésienCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
futbol
18:20Ohud Medina - Al-Hilal FC
futbol
18:30Al Ain FC - Wellington FC
futbol
18:30Paganese Calcio 1926 - S.S. Matera Calcio
futbol
18:30Santa Catalina Atletico - SCR Peña Deportiva
basketbol
18:30Aurel Vlaicu - ACS Targu Jiu
tenis
18:30A.j. Catanzariti - Tomas Martin Etcheverry
tenis
18:30Alejandro Tabilo - Peter Bertran
tenis
18:30Herbert Jody Maginley - Maksim Tikhomirov
tenis
18:30Oscar Jose Gutierrez - Joao Hinsching
tenis
18:30Brouwer/Sels - Van De Zandschulp/Griekspoor
diger
18:45Victoria Volley - Tsarevo
basketbol
19:00BC UNICS - Unicaja Málaga
basketbol
19:00Burevestnik - Irkut
basketbol
19:00SCM CSU Craiova - CSA Steaua București
basketbol
19:00Iraklis - Ionikos Nikeas
diger
19:00VC CSKA Sofia - Dunav
diger
19:00Cherno More Varna - Minyor Pernik
diger
19:00Montana - Marek Union-Ivkoni
diger
19:00Olympiacos S.C. - P.A.O.K. Thessaloniki V.C.
diger
19:00HAOK Mladost - OK Centrometal
diger
19:00SK Limbazi - Saaremaa
diger
19:00Zalău - Steaua Bucuresti
diger
19:00CS Unirea Dej - Dinamo Romprest Bucuresti
diger
19:00CS Arcada Galati - CSM Agronomia Bucuresti
diger
19:00Cluj Üniversitesi - CS Ştiinţa Explorări Baia Mare
futbol
19:00Gana U20 - Nigeria U20
futbol
19:00Armée Patriotique Rwandaise F.C. - Rayon Sports
futbol
19:00SD Aucas II - Club Deportivo El Nacional II
diger
19:30WKS Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
diger
19:30Dea Sport - Lukoil Neftohimik
diger
19:30Hurrikaani Loimaa - ETTA
diger
19:30Foinikas Syroy - AEK
diger
19:30Bani Jamra - Al-Nasr
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Nokia
basketbol
19:30Salon Vilpas Vikings - Pyrintö Tampere
basketbol
19:30Rapid - CSM Miercurea Ciuc
basketbol
19:30Academic Plovdiv - Kozuv Gevgelija
futbol
19:45Al Rayyan U23 - Al Kharaitiyat U23
basketbol
19:45BC Kolín - BK NH Ostrava
basketbol
19:45Nuwaidrad - Al Ittihad
diger
20:00KS Aluron Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk
diger
20:00MKS Cuprum MUNDO Lubin - Jastrzebski Wegiel
diger
20:00VaLePa - Romero
diger
20:00Příbram - Kladno
diger
20:00VK Selver Tallinn - Bigbank Tartu
diger
20:00Asseco Resovia Rzeszow - Bydgoszcz
futbol
20:00Djoliba AC Bamako - Centre Setif Keita
futbol
20:00Botsvana Defence Force XI - Township Rollers
basketbol
20:00PBC Lokomotiv Kuban - KK Cedevita
basketbol
20:00Neptūnas - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
20:00Türk Telekom B.K. - Aquila Basket Trento
basketbol
20:00Balkan Botevgrad - Alba Fehérvár
basketbol
20:00BC Levski Sofia - Ironi Nes-Ziona
basketbol
20:00Szolnoki Olaj KK - Pınar Karşıyaka
basketbol
20:00BK Děčín - Turi Svitavy
basketbol
20:00BK JIP Pardubice - Sluneta Usti nad Labem
basketbol
20:00USK Future Stars Prague - Kralovsti Sokoli
basketbol
20:00BK Valmiera - BK VEF Rīga
basketbol
20:00ZKK Split - KK Helios Domžale
basketbol
20:00Kohila/Elion/Webware - Viimsi Kesklinn
basketbol
20:00AEL Limassol - Keravnos B.C.
basketbol
20:00Minibasket Milazzo U20 - Giarre U20
basketbol
20:00HBK Prievidza - BK Iskra Svit
tenis
20:00Adamson/Fruttero - Butsch/Richmond
futbol
20:30Maritzburg United F.C. - Black Leopards F.C.
futbol
20:30AmaZulu F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
20:30Bidvest Wits F.C. - Lamontville Golden Arrows F.C.
futbol
20:30Calcio Como - ASD Villafranca
futbol
20:30A.S.D. Potenza FC - Trapani Calcio
futbol
20:30Reggina Calcio - U.S.D. Cavese 1919
futbol
20:30F.C. Südtirol - Ternana Calcio
futbol
20:30A.C. Siena - Albissola
futbol
20:30Olbia Calcio - Juventus U23
futbol
20:30A.S.D. Pro Piacenza 1919 - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
20:30Kaizer Chiefs F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
20:30ENPPI Club - Nojom Al Mostabel FC
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - BK Ventspils
basketbol
20:30P.A.O.K. B.C. - Reyer Venezia Mestre
basketbol
20:30Bakken Bears - Zorg en Zekerheid Leiden
tenis
20:30Lesley Kerkhove - Olga Kalyuzhnaya
futbol
20:55Viktoria Plzen - Roma
futbol
20:55Real Madrid C.F. - PFC CSKA Moskova
futbol
20:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
diger
21:00Katowice - Skra Bełchatów
diger
21:00Crnuce ACH - Krka Novo Mesto
futbol
21:00C.D. Guadalajara U20 - Club León U20
basketbol
21:00Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
basketbol
21:00KK Mornar Basket Bar - Fraport Skyliners Frankfurt
basketbol
21:00KK Crvena zvezda - Brescia
basketbol
21:00Greensboro Swarm - Wisconsin Herd
basketbol
21:00KK Zlatorog Laško - BC Krka
basketbol
21:00Copenhagen Wolfpack - Randers Cimbria Basketball
basketbol
21:00Svendborg Rabbits - Horsens Basketball Club
basketbol
21:00Team FOG Næstved - Stevnsgade BBK
basketbol
21:00S.Oliver Baskets - Sigal Prishtina
basketbol
21:00Tallinna Ulikool Kalev - BK Jēkabpils
basketbol
21:00Dynamic - KK Lovcen Cetinje
basketbol
21:00Rogaška Crystal - Primorska Koper
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - Borac
basketbol
21:15Gold Black Virtus Benevento U20 - Casal di Principe U20
diger
21:30Zwolle - Draisma Dynamo
diger
21:30Nash Dah Stenzhica - University Gdansk
diger
21:30Elitzur Kfar Saba - Beit Jan
diger
21:30MOS Vola Warszawa U20 - Metro Varşova-2 U20
futbol
21:30Associazione Calcio Pistoiese - U.S. Città di Pontedera
basketbol
21:30GasTerra Flames - Banco di Sardegna Sassari
tenis
21:30Azevedo Pereira E Oliveira/Hinsching - Bradley/Cressy
tenis
21:30Panta/Echazu - Huertas Del Pino/Huertas Del Pino
tenis
21:30Gutierrez/Etcheverry - Catanzariti/Maginley
diger
21:45LSU Kaunas (Universiade) - SU SIAULIAI
basketbol
21:45Monako - Galatasaray Medical Park
diger
22:00Orion Doetinchem - Abiant Lycurgus
diger
22:00Taurus Houten - SSS-Barneveld
diger
22:00Zaanstad - Sliedrecht
diger
22:00Calcit Kamnik - SK Posojilnica Aich Dob
diger
22:00ULKS MOSiR Sieradz - NKS Nysa
diger
22:00ACH Volley Ljubljana - Vegyesz
diger
22:00Vojvodina Novi Sad U20 - Vest U20
diger
22:00UVC Holding GRAZ - VBC Weiz
diger
22:00Ried - SG VCA Hypo Niederösterreich
futbol
22:00UD Alzira - UD Rayo Ibense
futbol
22:00UE Sant Andreu - CE L'Hospitalet
basketbol
22:00MHP Riesen Ludwigsburg - Banvit B.K.
basketbol
22:00JBC MMCITE Brno - Olomoucko
basketbol
22:00Jennersdorf - Graz UBSC
basketbol
22:00Circulo Gijon - CB Tormes
basketbol
22:00Zornotza Saskibaloi Taldea - Planasa Navarra
basketbol
22:00Prodexim Kherson - KK Warszawa
basketbol
22:00S.E. Palmeiras U19 - C.A. Paulistano U19
tenis
22:05Daniil Medvedev - Gilles Simon
diger
22:30Trentino Volley - VC Milano
diger
22:30Cucine Lube Civitanova - Andreoli Latina
diger
22:30Oniko Varşova - Olsztyn
diger
22:301.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diger
22:30Prefaxis Menen - Lindemans Aalst
diger
22:30Knack Randstad Roeselare - Maaseik
futbol
22:30Calcio Catania - Virtus Francavilla
futbol
22:30Monopoli - US Vibonese Calcio
futbol
22:30Rende - Rieti
futbol
22:30U.C. AlbinoLeffe - S.S. Sambenedettese Calcio
futbol
22:30U.S. Alessandria Calcio 1912 - Novara Calcio
futbol
22:30A.C. Pisa 1909 - POL Arzachena
futbol
22:30A.C. Cesena - SSD San Nicolò Calcio Teramo
futbol
22:30Lions Cebelitarık - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Cartagena II - UD Los Garres
basketbol
22:30Benetton Fribourg Olympic - Hapoel Holon
basketbol
22:30Sidigas Avellino - BC Nizhny Novgorod
basketbol
22:30Baloncesto Fuenlabrada - Brose Baskets
basketbol
22:30Le Mans Sarthe Basket - Universidad Catolica de Murcia CB
basketbol
22:30JSF Nanterre - BK Opava
basketbol
22:30Pallacanestro Biella - Mens Sana Siena
basketbol
22:30OpenjobMetis Varese - AEK Larnaca B.C.
basketbol
22:30CB Lucentum Alicante - La Roda
basketbol
22:30Hospitalet - Vik
futbol
22:45Castleview - Park United
futbol
22:45Lewes F.C. - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
22:45FC Linfield II - FC Crusaders II
futbol
22:45Kidsgrove Athletic F.C. - Bamber Bridge F.C.
futbol
22:45Newry City II - Dungannon Swifts F.C. II
futbol
22:45Rockmount - Avondale United
futbol
22:45Queen's Park F.C. II - Ayr United II
basketbol
22:45Moron - Villarrobledo
basketbol
22:45Mens Sana Mesagne U20 - Brindisi U20
futbol
23:00AFC Ajax - FC Bayern Munich
futbol
23:00Benfica - AEK Athens F.C.
futbol
23:00Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
23:00Valencia CF - Manchester United
futbol
23:00BSC Young Boys - Juventus F.C.
futbol
23:00Shakhtar Donetsk - Lyon
futbol
23:00CA Deportivo Paraguayo - Club Deportivo y Social Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
23:00Deportivo Merlo II - Asociacion Deportiva Berazategui II
futbol
23:00Club Almirante Brown - CD UAI Urquiza
futbol
23:00Dunbeholden - Montego Bay United F.C.
diger
00:30SESC - SESI
diger
01:00Bravos de Margarita - Caribes de Anzoátegui
diger
01:00Tiburones de La Guaira - Navegantes del Magallanes
diger
01:00Toros de Sincelejo - Leones de Montería
diger
01:00Corinthians Guarulhos - Itapetininga
diger
01:00Volei Renata - Caramuru
diger
01:00Sao Judas - Maringa Volei
diger
01:00Funvic Midia Fone - Sada Cruzeiro
basketbol
01:00Cearense - Interforce Minas
diger
02:00Tigres de Aragua - Cardenales de Lara
tenis
02:00Arina Rodionova - Astra Sharma
tenis
02:00Abbie Myers - Ellen Perez
tenis
02:00Aiava/Bains - Wallace/Sharma
futbol
02:05Defensores de Belgrano - Club Atlético Temperley
tenis
02:05Alex Bolt - Luke Saville
tenis
02:05James Duckworth - Maverick Banes
diger
02:10Indios de Mayagüez - Criollos de Caguas
diger
02:10Gigantes de Carolina - Cangrejeros de Santurce
diger
02:15Leones del Escogido - Tigres del Licey
diger
02:30Águilas Cibaeñas - Toros del Este
diger
02:30Estrellas de Oriente - Gigantes del Cibao
futbol
02:45Clube Atlético Paranaense - Junior de Barranquilla
diger
03:00Tigres de Cartagena - Caimanes Barranquilla
futbol
03:00Harbour View F.C. - Waterhouse
futbol
03:00Tivoli Gardens F.C. - Cavalier
basketbol
03:00Bahia - Regatas Corrientes
basketbol
03:00Georgia State Panthers - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
basketbol
03:00Boston College - Columbia Lions
basketbol
03:00Temple Owls - UMass Minutemen
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
basketbol
03:00Cleveland Cavaliers - New York Knicks
basketbol
03:00Charlotte Hornets - Detroit Pistons
basketbol
03:00Washington Wizards - Boston Celtics
basketbol
03:00Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
basketbol
03:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
03:00Grand Rapids Drive - Texas Legends
basketbol
03:00Long Island Nets - Windy City Bulls
basketbol
03:00Rider - Norfolk State Spartans
basketbol
03:00Fairleigh Dickinson Knights - Army
basketbol
03:00Stony Brook Seawolves - Long Island
basketbol
03:00Bryant - Hartford Hawks
basketbol
03:00UNC Greensboro Spartans - Coppin State Eagles
basketbol
03:00Louisville Cardinals - Lipscomb Bisons
basketbol
03:30Central Olimpico Ceres - Independiente SDE
basketbol
03:30Obera TC - Hindu Club
basketbol
03:30San Isidro - Sportivo America
basketbol
03:30Raptors 905 - Oklahoma City Blue
basketbol
03:30Atenas de La Plata - Union Vecinal
basketbol
03:30Presbyterian Blue Hose - Virginia Military Keydets
basketbol
03:30Texas Tech Red Raiders - Northwestern State Demons
basketbol
03:30Mississippi - Louisiana
tenis
03:30Zoe Hives - Kaylah Mcphee
futbol
04:00Club Sport Emelec - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
04:00Alianza Lima - Sporting Cristal
basketbol
04:00Boca Juniors - Penarol
basketbol
04:00Wichita State Shockers - Jacksonville State Oyuncocks
basketbol
04:00Southern Illinois Salukis - Murray State Racers
basketbol
04:00New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
basketbol
04:00Memphis Grizzlies - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Salta Basket - Villa San Martin
basketbol
04:00DePaul Blue Demons - Chicago State Cougars
diger
04:15Charros de Jalisco - Cañeros de Los Mochis
basketbol
04:30Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
diger
05:00San Beda Red Lions - Jose Rizal University Heavy Bombers
futbol
05:00Comunicaciones - Deportivo Guastatoya
basketbol
05:00Houston - LSU Tigers
basketbol
05:00Brigham Young Cougars - Portland State
basketbol
05:00Utah Jazz - Miami Heat
basketbol
05:00Boise State Broncos - Alabama State Hornets
tenis
05:00Kimberly Birrell - Jaimee Fourlis
diger
05:30Mayos de Navojoa - Venados de Mazatlán
diger
05:30Naranjeros de Hermosillo - Yaquis de Obregón
futbol
05:30Mumbai Strikers - Sellebrity
diger
05:35Tomateros de Culiacán - Águilas de Mexicali
basketbol
06:00Oregon Ducks - San Diego Toreros
basketbol
06:00Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
basketbol
18:00BC Avtodor - Kataja Basket ClubCanlı
basketbol
17:30Samara Bölgesi-2 U16 - Kirov Bölgesi U16Canlı
basketbol
17:00Khimki-Podmoscowie - BC NovosibirskCanlı
basketbol
17:00Uralmash - Zenit-FarmCanlı
basketbol
18:30Aurel Vlaicu - ACS Targu Jiu
basketbol
19:00BC UNICS - Unicaja Málaga
basketbol
19:00Burevestnik - Irkut
basketbol
19:00SCM CSU Craiova - CSA Steaua București
basketbol
19:00Iraklis - Ionikos Nikeas
basketbol
19:30Kouvot Kouvola - Nokia
basketbol
19:30Salon Vilpas Vikings - Pyrintö Tampere
basketbol
19:30Rapid - CSM Miercurea Ciuc
basketbol
19:30Academic Plovdiv - Kozuv Gevgelija
basketbol
19:45BC Kolín - BK NH Ostrava
basketbol
19:45Nuwaidrad - Al Ittihad
basketbol
20:00PBC Lokomotiv Kuban - KK Cedevita
basketbol
20:00Neptūnas - Virtus Granarolo Bologna
basketbol
20:00Türk Telekom B.K. - Aquila Basket Trento
basketbol
20:00Balkan Botevgrad - Alba Fehérvár
basketbol
20:00BC Levski Sofia - Ironi Nes-Ziona
basketbol
20:00Szolnoki Olaj KK - Pınar Karşıyaka
basketbol
20:00BK Děčín - Turi Svitavy
basketbol
20:00BK JIP Pardubice - Sluneta Usti nad Labem
basketbol
20:00USK Future Stars Prague - Kralovsti Sokoli
basketbol
20:00BK Valmiera - BK VEF Rīga
basketbol
20:00ZKK Split - KK Helios Domžale
basketbol
20:00Kohila/Elion/Webware - Viimsi Kesklinn
basketbol
20:00AEL Limassol - Keravnos B.C.
basketbol
20:00Minibasket Milazzo U20 - Giarre U20
basketbol
20:00HBK Prievidza - BK Iskra Svit
basketbol
20:30WTK Anwil Włocławek - BK Ventspils
basketbol
20:30P.A.O.K. B.C. - Reyer Venezia Mestre
basketbol
20:30Bakken Bears - Zorg en Zekerheid Leiden
basketbol
21:00Basket Zielona Góra - King Wilki Morskie Szczecin
basketbol
21:00KK Mornar Basket Bar - Fraport Skyliners Frankfurt
basketbol
21:00KK Crvena zvezda - Brescia
basketbol
21:00Greensboro Swarm - Wisconsin Herd
basketbol
21:00KK Zlatorog Laško - BC Krka
basketbol
21:00Copenhagen Wolfpack - Randers Cimbria Basketball
basketbol
21:00Svendborg Rabbits - Horsens Basketball Club
basketbol
21:00Team FOG Næstved - Stevnsgade BBK
basketbol
21:00S.Oliver Baskets - Sigal Prishtina
basketbol
21:00Tallinna Ulikool Kalev - BK Jēkabpils
basketbol
21:00Dynamic - KK Lovcen Cetinje
basketbol
21:00Rogaška Crystal - Primorska Koper
basketbol
21:00KK Sutjeska Niksic - Borac
basketbol
21:15Gold Black Virtus Benevento U20 - Casal di Principe U20
basketbol
21:30GasTerra Flames - Banco di Sardegna Sassari
basketbol
21:45Monako - Galatasaray Medical Park
basketbol
22:00MHP Riesen Ludwigsburg - Banvit B.K.
basketbol
22:00JBC MMCITE Brno - Olomoucko
basketbol
22:00Jennersdorf - Graz UBSC
basketbol
22:00Circulo Gijon - CB Tormes
basketbol
22:00Zornotza Saskibaloi Taldea - Planasa Navarra
basketbol
22:00Prodexim Kherson - KK Warszawa
basketbol
22:00S.E. Palmeiras U19 - C.A. Paulistano U19
basketbol
22:30Benetton Fribourg Olympic - Hapoel Holon
basketbol
22:30Sidigas Avellino - BC Nizhny Novgorod
basketbol
22:30Baloncesto Fuenlabrada - Brose Baskets
basketbol
22:30Le Mans Sarthe Basket - Universidad Catolica de Murcia CB
basketbol
22:30JSF Nanterre - BK Opava
basketbol
22:30Pallacanestro Biella - Mens Sana Siena
basketbol
22:30OpenjobMetis Varese - AEK Larnaca B.C.
basketbol
22:30CB Lucentum Alicante - La Roda
basketbol
22:30Hospitalet - Vik
basketbol
22:45Moron - Villarrobledo
basketbol
22:45Mens Sana Mesagne U20 - Brindisi U20
basketbol
01:00Cearense - Interforce Minas
basketbol
03:00Bahia - Regatas Corrientes
basketbol
03:00Georgia State Panthers - University of Tennessee at Chattanooga Mocs
basketbol
03:00Boston College - Columbia Lions
basketbol
03:00Temple Owls - UMass Minutemen
basketbol
03:00Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets
basketbol
03:00Cleveland Cavaliers - New York Knicks
basketbol
03:00Charlotte Hornets - Detroit Pistons
basketbol
03:00Washington Wizards - Boston Celtics
basketbol
03:00Indiana Pacers - Milwaukee Bucks
basketbol
03:00Ev sahibi (Puanlar) - Deplasman (Puanlar)
basketbol
03:00Grand Rapids Drive - Texas Legends
basketbol
03:00Long Island Nets - Windy City Bulls
basketbol
03:00Rider - Norfolk State Spartans
basketbol
03:00Fairleigh Dickinson Knights - Army
basketbol
03:00Stony Brook Seawolves - Long Island
basketbol
03:00Bryant - Hartford Hawks
basketbol
03:00UNC Greensboro Spartans - Coppin State Eagles
basketbol
03:00Louisville Cardinals - Lipscomb Bisons
basketbol
03:30Central Olimpico Ceres - Independiente SDE
basketbol
03:30Obera TC - Hindu Club
basketbol
03:30San Isidro - Sportivo America
basketbol
03:30Raptors 905 - Oklahoma City Blue
basketbol
03:30Atenas de La Plata - Union Vecinal
basketbol
03:30Presbyterian Blue Hose - Virginia Military Keydets
basketbol
03:30Texas Tech Red Raiders - Northwestern State Demons
basketbol
03:30Mississippi - Louisiana
basketbol
04:00Boca Juniors - Penarol
basketbol
04:00Wichita State Shockers - Jacksonville State Oyuncocks
basketbol
04:00Southern Illinois Salukis - Murray State Racers
basketbol
04:00New Orleans Pelicans - Oklahoma City Thunder
basketbol
04:00Memphis Grizzlies - Portland Trail blazers
basketbol
04:00Salta Basket - Villa San Martin
basketbol
04:00DePaul Blue Demons - Chicago State Cougars
basketbol
04:30Dallas Mavericks - Atlanta Hawks
basketbol
05:00Houston - LSU Tigers
basketbol
05:00Brigham Young Cougars - Portland State
basketbol
05:00Utah Jazz - Miami Heat
basketbol
05:00Boise State Broncos - Alabama State Hornets
basketbol
06:00Oregon Ducks - San Diego Toreros
basketbol
06:00Sacramento Kings - Minnesota Timberwolves
futbol
17:45Smouha Sporting Club - Al-Ittihad Al-SakndaryCanlı
futbol
17:45AFC Ajax U19 - FC Bayern Munich U19Canlı
futbol
17:45S.L. Benfica U19 - AEK Athens F.C. 19Canlı
futbol
17:30Al-Sailiya U23 - Umm Salal U23Canlı
futbol
17:30Al Adalah - Najran SCCanlı
futbol
16:45Real Madrid C.F. U19 - PFC CSKA Moskova U19Canlı
futbol
16:15CS Hammam-Lif - Stade GabésienCanlı
futbol
18:20Ohud Medina - Al-Hilal FC
futbol
18:30Al Ain FC - Wellington FC
futbol
18:30Paganese Calcio 1926 - S.S. Matera Calcio
futbol
18:30Santa Catalina Atletico - SCR Peña Deportiva
futbol
19:00Gana U20 - Nigeria U20
futbol
19:00Armée Patriotique Rwandaise F.C. - Rayon Sports
futbol
19:00SD Aucas II - Club Deportivo El Nacional II
futbol
19:45Al Rayyan U23 - Al Kharaitiyat U23
futbol
20:00Djoliba AC Bamako - Centre Setif Keita
futbol
20:00Botsvana Defence Force XI - Township Rollers
futbol
20:30Maritzburg United F.C. - Black Leopards F.C.
futbol
20:30AmaZulu F.C. - Bloemfontein Celtic
futbol
20:30Bidvest Wits F.C. - Lamontville Golden Arrows F.C.
futbol
20:30Calcio Como - ASD Villafranca
futbol
20:30A.S.D. Potenza FC - Trapani Calcio
futbol
20:30Reggina Calcio - U.S.D. Cavese 1919
futbol
20:30F.C. Südtirol - Ternana Calcio
futbol
20:30A.C. Siena - Albissola
futbol
20:30Olbia Calcio - Juventus U23
futbol
20:30A.S.D. Pro Piacenza 1919 - A.S.D. Atletico Arezzo
futbol
20:30Kaizer Chiefs F.C. - SuperSport United F.C.
futbol
20:30ENPPI Club - Nojom Al Mostabel FC
futbol
20:55Viktoria Plzen - Roma
futbol
20:55Real Madrid C.F. - PFC CSKA Moskova
futbol
20:55Ev sahibi (Goller) - Deplasman (Goller)
futbol
21:00C.D. Guadalajara U20 - Club León U20
futbol
21:30Associazione Calcio Pistoiese - U.S. Città di Pontedera
futbol
22:00UD Alzira - UD Rayo Ibense
futbol
22:00UE Sant Andreu - CE L'Hospitalet
futbol
22:30Calcio Catania - Virtus Francavilla
futbol
22:30Monopoli - US Vibonese Calcio
futbol
22:30Rende - Rieti
futbol
22:30U.C. AlbinoLeffe - S.S. Sambenedettese Calcio
futbol
22:30U.S. Alessandria Calcio 1912 - Novara Calcio
futbol
22:30A.C. Pisa 1909 - POL Arzachena
futbol
22:30A.C. Cesena - SSD San Nicolò Calcio Teramo
futbol
22:30Lions Cebelitarık - Lincoln Red Imps
futbol
22:30Cartagena II - UD Los Garres
futbol
22:45Castleview - Park United
futbol
22:45Lewes F.C. - Brightlingsea Regent F.C.
futbol
22:45FC Linfield II - FC Crusaders II
futbol
22:45Kidsgrove Athletic F.C. - Bamber Bridge F.C.
futbol
22:45Newry City II - Dungannon Swifts F.C. II
futbol
22:45Rockmount - Avondale United
futbol
22:45Queen's Park F.C. II - Ayr United II
futbol
23:00AFC Ajax - FC Bayern Munich
futbol
23:00Benfica - AEK Athens F.C.
futbol
23:00Manchester City - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
23:00Valencia CF - Manchester United
futbol
23:00BSC Young Boys - Juventus F.C.
futbol
23:00Shakhtar Donetsk - Lyon
futbol
23:00CA Deportivo Paraguayo - Club Deportivo y Social Juventud Unida de San Miguel
futbol
23:00Ev sahibi (Özel bahisler) - Deplasman (Özel bahisler)
futbol
23:00Deportivo Merlo II - Asociacion Deportiva Berazategui II
futbol
23:00Club Almirante Brown - CD UAI Urquiza
futbol
23:00Dunbeholden - Montego Bay United F.C.
futbol
02:05Defensores de Belgrano - Club Atlético Temperley
futbol
02:45Clube Atlético Paranaense - Junior de Barranquilla
futbol
03:00Harbour View F.C. - Waterhouse
futbol
03:00Tivoli Gardens F.C. - Cavalier
futbol
04:00Club Sport Emelec - Liga Deportiva Universitaria de Quito
futbol
04:00Alianza Lima - Sporting Cristal
futbol
05:00Comunicaciones - Deportivo Guastatoya
futbol
05:30Mumbai Strikers - Sellebrity
diger
18:45Victoria Volley - Tsarevo
diger
19:00VC CSKA Sofia - Dunav
diger
19:00Cherno More Varna - Minyor Pernik
diger
19:00Montana - Marek Union-Ivkoni
diger
19:00Olympiacos S.C. - P.A.O.K. Thessaloniki V.C.
diger
19:00HAOK Mladost - OK Centrometal
diger
19:00SK Limbazi - Saaremaa
diger
19:00Zalău - Steaua Bucuresti
diger
19:00CS Unirea Dej - Dinamo Romprest Bucuresti
diger
19:00CS Arcada Galati - CSM Agronomia Bucuresti
diger
19:00Cluj Üniversitesi - CS Ştiinţa Explorări Baia Mare
diger
19:30WKS Czarni Radom - Zaksa Kędzierzyn-Koźle
diger
19:30Dea Sport - Lukoil Neftohimik
diger
19:30Hurrikaani Loimaa - ETTA
diger
19:30Foinikas Syroy - AEK
diger
19:30Bani Jamra - Al-Nasr
diger
20:00KS Aluron Warta Zawiercie - Trefl Gdańsk
diger
20:00MKS Cuprum MUNDO Lubin - Jastrzebski Wegiel
diger
20:00VaLePa - Romero
diger
20:00Příbram - Kladno
diger
20:00VK Selver Tallinn - Bigbank Tartu
diger
20:00Asseco Resovia Rzeszow - Bydgoszcz
diger
21:00Katowice - Skra Bełchatów
diger
21:00Crnuce ACH - Krka Novo Mesto
diger
21:30Zwolle - Draisma Dynamo
diger
21:30Nash Dah Stenzhica - University Gdansk
diger
21:30Elitzur Kfar Saba - Beit Jan
diger
21:30MOS Vola Warszawa U20 - Metro Varşova-2 U20
diger
21:45LSU Kaunas (Universiade) - SU SIAULIAI
diger
22:00Orion Doetinchem - Abiant Lycurgus
diger
22:00Taurus Houten - SSS-Barneveld
diger
22:00Zaanstad - Sliedrecht
diger
22:00Calcit Kamnik - SK Posojilnica Aich Dob
diger
22:00ULKS MOSiR Sieradz - NKS Nysa
diger
22:00ACH Volley Ljubljana - Vegyesz
diger
22:00Vojvodina Novi Sad U20 - Vest U20
diger
22:00UVC Holding GRAZ - VBC Weiz
diger
22:00Ried - SG VCA Hypo Niederösterreich
diger
22:30Trentino Volley - VC Milano
diger
22:30Cucine Lube Civitanova - Andreoli Latina
diger
22:30Oniko Varşova - Olsztyn
diger
22:301.Takım (Puanlar) - 2.Takım (Puanlar)
diger
22:30Prefaxis Menen - Lindemans Aalst
diger
22:30Knack Randstad Roeselare - Maaseik
diger
00:30SESC - SESI
diger
01:00Bravos de Margarita - Caribes de Anzoátegui
diger
01:00Tiburones de La Guaira - Navegantes del Magallanes
diger
01:00Toros de Sincelejo - Leones de Montería
diger
01:00Corinthians Guarulhos - Itapetininga
diger
01:00Volei Renata - Caramuru
diger
01:00Sao Judas - Maringa Volei
diger
01:00Funvic Midia Fone - Sada Cruzeiro
diger
02:00Tigres de Aragua - Cardenales de Lara
diger
02:10Indios de Mayagüez - Criollos de Caguas
diger
02:10Gigantes de Carolina - Cangrejeros de Santurce
diger
02:15Leones del Escogido - Tigres del Licey
diger
02:30Águilas Cibaeñas - Toros del Este
diger
02:30Estrellas de Oriente - Gigantes del Cibao
diger
03:00Tigres de Cartagena - Caimanes Barranquilla
diger
04:15Charros de Jalisco - Cañeros de Los Mochis
diger
05:00San Beda Red Lions - Jose Rizal University Heavy Bombers
diger
05:30Mayos de Navojoa - Venados de Mazatlán
diger
05:30Naranjeros de Hermosillo - Yaquis de Obregón
diger
05:35Tomateros de Culiacán - Águilas de Mexicali
Riske, Alis - Vekic, Donna
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.