Bahsine TV sayesinde Bahsine'ye üye olun! Hemen Üye Ol×
logo
24 Ocak 2019 Perşembe 13:11:41
diger
13:00Seoul Woori - Suwon KEPCOCanlı
diger
13:00Incheon Hun - Daejeon KoreCanlı
futbol
13:00Hatayspor - Medipol Başakşehir (A Spor HD)Canlı
diger
12:43Christie, J - Yuqi ShiCanlı
tenis
12:41Brancaccio, - Halys, QuentCanlı
diger
12:36Momota, Ken - Vittinghus,Canlı
diger
12:05Faizal, H/W - Ahmad, T/NatCanlı
tenis
11:40Tsitsipas, - Nadal, RafaeCanlı
futbol
11:30Western Syd - Perth GloryCanlı
diger
11:25Ga Eun Kim - Marin, CarolCanlı
diger
11:18Ginting, An - Zhao JunpengCanlı
tenis
10:58Fanselow, S - Polmans, MarCanlı
tenis
02:35Riske, Alis - Vekic, Donna
diger
13:21Alfian, F/A - Angriawan, B
diger
13:28Gideon, M F - Arya Pangkar
basketbol
13:30Busan KT So - Ulsan Mobis
basketbol
13:30Wonju Dongbu Promy - Anyang KGC
tenis
13:40Sharma, A/S - Melichar, N/
diger
13:42Nehwal, Sai - Fitriani, Fi
diger
14:00Xiao Guodon - Hawkins, Bar
diger
14:00Gould, Mart - Maguire, Ste
diger
14:06Kedren, K/P - Endo, H/Wata
tenis
14:20Caruso, Sal - Berankis, Ri
diger
15:00Carter, Ali - Gilbert, Dav
diger
15:00Davis, Mark - Hawkins, Bar
futbol
16:00Vietnam - Japonya
tenis
16:19Serhiy Stakhovsky - Marcos Baghdatis
diger
17:00Uralochka N - HPK (W)
diger
17:00Xiao Guodon - Maguire, Ste
diger
17:00Gould, Mart - Gilbert, Dav
diger
18:00Gould, Mart - Hawkins, Bar
diger
18:00Davis, Mark - Maguire, Ste
futbol
18:00Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor (A Spor HD)
tenis
18:00Ymer, Elias - Mertens, Yan
diger
19:00Xiao Guodon - Carter, Ali
futbol
19:00China - Iran
tenis
19:00Monteiro, T - Lama, Gonzal
tenis
19:00Bagnis, Fac - Serdarusic,
diger
20:00Chemik Poli - Dynamo Mosco
diger
20:00Linamar Bek - Sm'Aesch Pfe
tenis
20:00Maden, Yann - Arnaboldi, A
basketbol
20:30Fenerbahçe - Olympiacos SFP Pireus
tenis
20:50Rosol, Luka - Paire, Benoi
diger
21:00VK UP Olomo - Asterix Kiel
tenis
21:00Thomaz Bellucci - Miomir Kecmanovic
tenis
21:00King, Daria - Uchida, Kaic
tenis
21:00Martin, And - Quinzi, Gian
tenis
21:00Dutra Silva - Arguello, Fa
diger
21:30Kölner Haie - Fischtown Pi
futbol
21:30RCD Espanyol - Real Betis
tenis
21:40Gomez, Emil - Collarini, A
tenis
22:15Fritz, Tayl - Quiroz, Robe
diger
22:30Azimut Mode - Revivre Mila
diger
22:30Cucine Lube - Gi Group Mon
basketbol
22:30Maccabi Tel Aviv - Panathinaikos B.C.
futbol
22:45AFC Ajax - SC Heerenveen
futbol
22:45Chelsea - Tottenham (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
22:45AX Armani E - ?algiris Kau
futbol
23:00Amiens SC - Lyon
futbol
23:00Amiens - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
basketbol
23:00Real Madrid Baloncesto - Anadolu Efes S.K.
tenis
23:00Aragone, JC - Young, Donal
tenis
23:00Jung, Jason - Novikov, Den
tenis
23:00Schnur, Bra - McDonald, Ma
futbol
23:30Real Madrid C.F. - Girona FC
tenis
01:00Peliwo, Fil - Couacaud, En
tenis
01:00Altamirano, - Brown, Dusti
basketbol
04:00Washington Wizards - Golden State Warriors
basketbol
04:00Oklahoma City Thunder - New Orleans Pelicans
basketbol
05:00Phoenix Suns - Portland Trail blazers
basketbol
06:30Los Angeles Lakers - Minnesota Timberwolves
basketbol
11:43Brisbane Bullets - Sydney Kings
futbol
11:50Brisbane Roar - Western Sydney Wanderers
basketbol
13:53Perth Wildcats - Adelaide 36ers
futbol
16:00South Korea - Qatar
futbol
19:00United Arab - Australia
futbol
20:00KPV Kokkola - KuPS
basketbol
20:00BC Khimki - FC Bayern Munich
basketbol
20:15Darü??afaka - Kirolbet Bas
futbol
20:30Beşiktaş J.K. - BB Erzurumspor
basketbol
21:00Budu?nost P - Herbalife Gr
diger
21:30Grizzly Ada - Düsseldorfer
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00AS Nancy - AJ Auxerre
futbol
22:00Valenciennes AFC - FC Lorient
futbol
22:00SC Telstar - Sparta Rotterdam
futbol
22:00MVV Maastricht - Helmond Sport
futbol
22:00AC Ajaccio - FC Metz
futbol
22:00FC Red Star Saint-Ouen - LB Châteauroux
futbol
22:00NAC Breda - ADO Den Haag
futbol
22:00TOP Oss - NEC Nijmegen
futbol
22:00FC Eindhoven - FC Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - AZ Alkmaar II
futbol
22:30Hertha BSC - FC Schalke 04
futbol
22:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
22:45Bristol City - Bolton Wanderers
futbol
22:45Marseille - Lille
futbol
22:55Arsenal - Manchester United
futbol
23:00Foggia Calcio - F.C. Krotone
basketbol
23:00FC Barcelona Bàsquet - PBC CSKA Moskova
futbol
04:00Tiburones Rojos de Veracruz - Puebla F.C.
futbol
06:00CA Atlas - Lobos de la BUAP
basketbol
06:50Illawarra H - Cairns Taipa
futbol
09:35Wellington Phoenix FC - Melbourne City FC
futbol
11:50Melbourne Victory - Sydney FC
futbol
15:00Sevilla FC - Levante UD
futbol
15:00FC Honka - FC Lahti
futbol
15:30Accrington Stanley - Derby County
futbol
15:30FC Ilves - RoPS
futbol
16:00Kayserispor - Bursaspor
diger
16:30Odense Hånd - Brest Bretag
diger
17:00RK Krim Mer - Vipers Krist
futbol
17:00Orleans - Niort
futbol
17:00A.S. Cittadella - Carpi F.C. 1909
futbol
17:00Brest - Sochaux
futbol
17:00Sassuolo - Cagliari
futbol
17:00Cremonese - Palermo
futbol
17:00Ascoli - Perugia
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg
futbol
17:301. FSV Mainz 05 - 1. FC Nuremberg
futbol
17:30Borussia Dortmund - Hannover 96
futbol
17:30SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
17:30VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
18:15Atletico Madrid - Getafe CF
futbol
18:15PAS Giannina F.C. - Apollon Smyrni
futbol
18:45FC Inter Turku - IFK Mariehamn
futbol
19:00Göztepe S.K. - Galatasaray S.K.
diger
19:30Metz HB (W) - Rostov-Don (
futbol
20:00U.S. Salernitana 1919 - U.S. Lecce
futbol
20:00U.C. Sampdoria - Udinese Calcio
futbol
20:00Sporting de - Waasland-Bev
basketbol
20:00Gipuzkoa Ba - Tecnyconta Z
basketbol
20:00Valencia Ba - San Pablo Bu
futbol
20:30Millwall - Everton
futbol
20:30CD Leganés - SD Eibar
futbol
20:30Heracles Almelo - PEC Zwolle
futbol
20:30Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
futbol
20:30Panionios G.S.S. - AEK Athens F.C.
diger
21:30Gy?ri Audi - CSM Bucurest
futbol
21:45Almere City FC - FC Twente
futbol
21:45PSV Eindhoven - FC Groningen
futbol
21:45Excelsior - De Graafschap
futbol
22:00OGC Nice - FC Nîmes Olympique
futbol
22:00RC Strasbourg - FC Girondins de Bordeaux
futbol
22:00Cercle Brugge K.S.V. - Sint-Truidense
futbol
22:00Lokeren - Zulte Warege
futbol
22:00Guingamp - Reims
futbol
22:00Dijon FCO - AS Monaco FC
futbol
22:30KRC Genk - Royal Excel
futbol
22:30A.C. Milan - S.S.C. Napoli
basketbol
22:30Cafés Cande - BAXI Manresa
basketbol
22:30UCAM Murcia - MoraBanc And
futbol
22:45Valencia CF - Villarreal CF
futbol
22:45AFC Wimbledon - West Ham United
futbol
22:45VVV-Venlo - FC Emmen
futbol
02:00C.F. Monterrey - Club América
futbol
04:00CF Pachuca - Pumas UNAM
basketbol
04:20Yeni Zelanda Breakers - Brisbane Bullets
basketbol
06:50Sydney Kings - Perth Wildcats
futbol
10:00Adelaide United - Central Coast Mariners Academy
futbol
12:00Perth Glory - Newcastle Jets
futbol
13:30Çaykur Rizespor - Akhisar Belediyespor
futbol
14:00Real Valladolid - Celta de Vigo
futbol
14:15Fortuna Sittard - Vitesse
futbol
14:30A.C. ChievoVerona - ACF Fiorentina
basketbol
14:30Real Madrid C.F. - Girona FC
diger
16:00Thüringer H - Ferencvárosi
futbol
16:00Konyaspor - Antalyaspor
futbol
16:00Levadiakos - Aris
futbol
16:30Feyenoord - AFC Ajax
futbol
16:30K.V. Oostende - Club Brugge K.V.
futbol
16:30FC Utrecht - Willem II
futbol
17:00Parma - Spal
futbol
17:00Montpellier - Caen
futbol
17:00Livorno - Pescara
futbol
17:00Bologna F.C. 1909 - Frosinone Calcio
futbol
17:00Venezia - Padova
futbol
17:30FC Bayern Munich - VfB Stuttgart
futbol
18:15Girona FC - FC Barcelona
futbol
18:15P.A.O.K. - OFI Crete
futbol
18:45SC Heerenveen - AZ Alkmaar
futbol
19:00Crystal Palace - Tottenham Hotspur
futbol
19:00Sivasspor - Trabzonspor
futbol
19:00Amiens SC - Lyon
basketbol
19:00Kirolbet Ba - Monbus Obrad
basketbol
19:00Divina Segu - Herbalife Gr
futbol
20:00Fortuna Düsseldorf - RasenBallsport Leipzig
futbol
20:00R.S.C. Anderlecht - K.A.S. Eupen
futbol
20:00Torino - Inter
futbol
20:00Brescia Calcio - Spezia Calcio
futbol
20:30Real Sociedad - SD Huesca
futbol
20:30Athletic Bilbao - Real Betis
futbol
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos F.C.
futbol
21:00Chelsea - Sheffield Wednesday
diger
21:30?RK Budu?no - København Hå
basketbol
21:30Movistar Es - Iberostar Te
basketbol
21:30FC Barcelona Bàsquet - Unicaja Málaga
futbol
22:00K.V. Kortrijk - K.A.A. Gent
futbol
22:00Toulouse FC - Angers SCO
futbol
22:45RCD Espanyol - Real Betis
futbol
23:00Paris SG - Rennes
futbol
01:00Querétaro F.C. - Club León
futbol
03:06Santos Lagu - Chivas Guada
futbol
23:00Hellas Vero - Cosenza
futbol
13:00Hatayspor - Medipol Başakşehir (A Spor HD)Canlı
futbol
11:30Western Syd - Perth GloryCanlı
futbol
16:00Vietnam - Japonya
futbol
18:00Kasımpaşa - Aytemiz Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
19:00China - Iran
futbol
21:30RCD Espanyol - Real Betis
futbol
22:45AFC Ajax - SC Heerenveen
futbol
22:45Chelsea - Tottenham (beIN SPORTS HD 1)
futbol
23:00Amiens SC - Lyon
futbol
23:00Amiens - Lyon (beIN SPORTS HD 2)
futbol
23:30Real Madrid C.F. - Girona FC
futbol
11:50Brisbane Roar - Western Sydney Wanderers
futbol
16:00South Korea - Qatar
futbol
19:00United Arab - Australia
futbol
20:00KPV Kokkola - KuPS
futbol
20:30Beşiktaş J.K. - BB Erzurumspor
futbol
22:00Grenoble Foot 38 - Gazélec Ajaccio
futbol
22:00AS Nancy - AJ Auxerre
futbol
22:00Valenciennes AFC - FC Lorient
futbol
22:00SC Telstar - Sparta Rotterdam
futbol
22:00MVV Maastricht - Helmond Sport
futbol
22:00AC Ajaccio - FC Metz
futbol
22:00FC Red Star Saint-Ouen - LB Châteauroux
futbol
22:00NAC Breda - ADO Den Haag
futbol
22:00TOP Oss - NEC Nijmegen
futbol
22:00FC Eindhoven - FC Den Bosch
futbol
22:00Roda JC Kerkrade - AZ Alkmaar II
futbol
22:30Hertha BSC - FC Schalke 04
futbol
22:30Royal Antwerp - Standard Liège
futbol
22:45Bristol City - Bolton Wanderers
futbol
22:45Marseille - Lille
futbol
22:55Arsenal - Manchester United
futbol
23:00Foggia Calcio - F.C. Krotone
futbol
04:00Tiburones Rojos de Veracruz - Puebla F.C.
futbol
06:00CA Atlas - Lobos de la BUAP
futbol
09:35Wellington Phoenix FC - Melbourne City FC
futbol
11:50Melbourne Victory - Sydney FC
futbol
15:00Sevilla FC - Levante UD
futbol
15:00FC Honka - FC Lahti
futbol
15:30Accrington Stanley - Derby County
futbol
15:30FC Ilves - RoPS
futbol
16:00Kayserispor - Bursaspor
futbol
17:00Orleans - Niort
futbol
17:00A.S. Cittadella - Carpi F.C. 1909
futbol
17:00Brest - Sochaux
futbol
17:00Sassuolo - Cagliari
futbol
17:00Cremonese - Palermo
futbol
17:00Ascoli - Perugia
futbol
17:30Borussia Mönchengladbach - FC Augsburg
futbol
17:301. FSV Mainz 05 - 1. FC Nuremberg
futbol
17:30Borussia Dortmund - Hannover 96
futbol
17:30SC Freiburg - TSG 1899 Hoffenheim
futbol
17:30VfL Wolfsburg - Bayer 04 Leverkusen
futbol
18:15Atletico Madrid - Getafe CF
futbol
18:15PAS Giannina F.C. - Apollon Smyrni
futbol
18:45FC Inter Turku - IFK Mariehamn
futbol
19:00Göztepe S.K. - Galatasaray S.K.
futbol
20:00U.S. Salernitana 1919 - U.S. Lecce
futbol
20:00U.C. Sampdoria - Udinese Calcio
futbol
20:00Sporting de - Waasland-Bev
futbol
20:30Millwall - Everton
futbol
20:30CD Leganés - SD Eibar
futbol
20:30Heracles Almelo - PEC Zwolle
futbol
20:30Werder Вremen - Eintracht Frankfurt
futbol
20:30Panionios G.S.S. - AEK Athens F.C.
futbol
21:45Almere City FC - FC Twente
futbol
21:45PSV Eindhoven - FC Groningen
futbol
21:45Excelsior - De Graafschap
futbol
22:00OGC Nice - FC Nîmes Olympique
futbol
22:00RC Strasbourg - FC Girondins de Bordeaux
futbol
22:00Cercle Brugge K.S.V. - Sint-Truidense
futbol
22:00Lokeren - Zulte Warege
futbol
22:00Guingamp - Reims
futbol
22:00Dijon FCO - AS Monaco FC
futbol
22:30KRC Genk - Royal Excel
futbol
22:30A.C. Milan - S.S.C. Napoli
futbol
22:45Valencia CF - Villarreal CF
futbol
22:45AFC Wimbledon - West Ham United
futbol
22:45VVV-Venlo - FC Emmen
futbol
02:00C.F. Monterrey - Club América
futbol
04:00CF Pachuca - Pumas UNAM
futbol
10:00Adelaide United - Central Coast Mariners Academy
futbol
12:00Perth Glory - Newcastle Jets
futbol
13:30Çaykur Rizespor - Akhisar Belediyespor
futbol
14:00Real Valladolid - Celta de Vigo
futbol
14:15Fortuna Sittard - Vitesse
futbol
14:30A.C. ChievoVerona - ACF Fiorentina
futbol
16:00Konyaspor - Antalyaspor
futbol
16:00Levadiakos - Aris
futbol
16:30Feyenoord - AFC Ajax
futbol
16:30K.V. Oostende - Club Brugge K.V.
futbol
16:30FC Utrecht - Willem II
futbol
17:00Parma - Spal
futbol
17:00Montpellier - Caen
futbol
17:00Livorno - Pescara
futbol
17:00Bologna F.C. 1909 - Frosinone Calcio
futbol
17:00Venezia - Padova
futbol
17:30FC Bayern Munich - VfB Stuttgart
futbol
18:15Girona FC - FC Barcelona
futbol
18:15P.A.O.K. - OFI Crete
futbol
18:45SC Heerenveen - AZ Alkmaar
futbol
19:00Crystal Palace - Tottenham Hotspur
futbol
19:00Sivasspor - Trabzonspor
futbol
19:00Amiens SC - Lyon
futbol
20:00Fortuna Düsseldorf - RasenBallsport Leipzig
futbol
20:00R.S.C. Anderlecht - K.A.S. Eupen
futbol
20:00Torino - Inter
futbol
20:00Brescia Calcio - Spezia Calcio
futbol
20:30Real Sociedad - SD Huesca
futbol
20:30Athletic Bilbao - Real Betis
futbol
20:30Asteras Tripolis - Olympiacos F.C.
futbol
21:00Chelsea - Sheffield Wednesday
futbol
22:00K.V. Kortrijk - K.A.A. Gent
futbol
22:00Toulouse FC - Angers SCO
futbol
22:45RCD Espanyol - Real Betis
futbol
23:00Paris SG - Rennes
futbol
01:00Querétaro F.C. - Club León
futbol
03:06Santos Lagu - Chivas Guada
futbol
23:00Hellas Vero - Cosenza
televizyon
beIN SPORTS HABER HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 1 (Yedek)Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 2 (Yedek)Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 3 (Yedek)Canlı
televizyon
beIN SPORTS HD 4Canlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 1 HDCanlı
televizyon
beIN SPORTS MAX 2 HDCanlı
televizyon
Tivibu Spor HDCanlı
televizyon
Tivibu Spor 2 HDCanlı
televizyon
Tivibu Spor 3 HDCanlı
televizyon
Tivibu Spor 4 HDCanlı
televizyon
TRT Spor HDCanlı
televizyon
A Spor HDCanlı
televizyon
S SPORT HDCanlı
televizyon
Smart Spor HDCanlı
televizyon
Sky Sport Bundesliga 1 HDCanlı
televizyon
NBA TV HDCanlı
televizyon
Eurosport 1 HDCanlı
televizyon
Eurosport 2 HDCanlı
televizyon
CBC Sport HDCanlı
televizyon
İdman Azerbaycan HDCanlı
televizyon
Sports TV HDCanlı
televizyon
Ülke TV HDCanlı
televizyon
TJK TV HDCanlı
televizyon
BJK TV HDCanlı
televizyon
FB TV HDCanlı
televizyon
GS TV HDCanlı
televizyon
Sky Sport Main Event HDCanlı
televizyon
Sky Sport Football HDCanlı
televizyon
TSN 1 HDCanlı
televizyon
BT Sport 1 HDCanlı
televizyon
BT Sport 2 HDCanlı
televizyon
BT Sport 3 HDCanlı
televizyon
BT Sport ESPN HDCanlı
televizyon
Setanta Sports HDCanlı
televizyon
Setanta Sports + HDCanlı
televizyon
Viasat Football HDCanlı
televizyon
Viasat Sport Premium HDCanlı
televizyon
Arena Sport 1 HDCanlı
televizyon
Arena Sport 2 HDCanlı
televizyon
Arena Sport 3 HDCanlı
televizyon
Arena Sport 4 HDCanlı
televizyon
Arena Sport 5 HDCanlı
televizyon
Sportklub 1 HDCanlı
televizyon
Sportklub 2 HDCanlı
televizyon
Sportklub 3 HDCanlı
televizyon
Match! HDCanlı
televizyon
Match! Premier HDCanlı
televizyon
Match! Futbol 1 HDCanlı
televizyon
Match! Futbol 2 HDCanlı
televizyon
Match! Futbol 3 HDCanlı
televizyon
Digi Sport 1 HDCanlı
televizyon
Digi Sport 2 HDCanlı
televizyon
Futbol 1 HDCanlı
televizyon
Futbol 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 1 HDCanlı
televizyon
Sport TV 2 HDCanlı
televizyon
Sport TV 3 HDCanlı
televizyon
Sport TV 4 HDCanlı
televizyon
Sport TV 5 HDCanlı
televizyon
SuperSport 2 HDCanlı
televizyon
SuperSport 3 HDCanlı
televizyon
SuperSport 4 HDCanlı
televizyon
TRT 1 HDCanlı
televizyon
ATV HDCanlı
televizyon
A2 HDCanlı
televizyon
TV8 HDCanlı
televizyon
TV8,5 HDCanlı
televizyon
Kanal D HDCanlı
televizyon
Show TV HDCanlı
televizyon
Star TV HDCanlı
televizyon
Fox TV HDCanlı
televizyon
DMAX HDCanlı
televizyon
National Geographic HDCanlı
televizyon
Nat Geo Wild HDCanlı
televizyon
Animal Planet HDCanlı
televizyon
Discovery Channel HDCanlı
televizyon
Discovery Science HDCanlı
televizyon
History HDCanlı
televizyon
TRT Belgesel HDCanlı
televizyon
TLC HDCanlı
televizyon
POWER TV HDCanlı
televizyon
POWERTÜRK TV HDCanlı
Sport TV 1 HD
Paylaş:

Haberler

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyor

Fenerbahçe’de kötü gidiş devam ediyorFenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.…

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Fenerbahçe, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında ağırladığı MKE Ankaragücü'ne 3-1 yenilerek kötü gidişatını sürdürdü.

Ülker Stadı'nda oynanan karşılaşmanın ilk yarısını konuk ekip 35. dakikada Ricardo Faty'nin golüyle 1-0 önde kapattı. İkinci yarıda daha fazla topa hakim olan MKE Ankaragücü, 74. dakikada penaltıdan Erdem Özgenç, 77. dakikada da El Kabir'in attığı golle durumu 3-0'a getirdi.

Fenerbahçe, 89. dakikada Michael Frey'in ayağından kazandığı golle skoru 3-1 yaparken, müsabakadan puansız ayrıldı.

Süper Lig'de üst üste 4. maçını da kazanamayan Fenerbahçe, 9 puanda kaldı. Çaykur Rizespor'un yarın Beşiktaş'tan puan alması durumunda Fenerbahçe, küme düşme hattı olan 16. sıraya gerileyecek.

Kadıköy'de puan kayıplarına devam

Fenerbahçe, Süper Lig'de Kadıköy'deki galibiyet hasretini 4 maça çıkardı.

Ligin ilk haftasında konuk ettiği Bursaspor'u 2-1'le geçen sarı-lacivertliler, ardından çıktığı 4 iç saha maçında da galibiyet elde edemedi.

Ülker Stadı'nda son 4 karşılaşmasında Fenerbahçe, Kayserispor ile MKE Ankaragücü'ne yenilip, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir'le berabere kaldı.

Slimani derbide yok

Fenerbahçe'nin Cezayirli futbolcusu İslam Slimani, gördüğü kırmızı kart nedeniyle gelecek hafta Galatasaray derbisinde forma giyemeyecek.

Hakem Hüseyin Göçek'in VAR sistemiyle MKE Ankaragücü lehine verdiği penaltı kararına sinirlenen Slimani, yoğun itirazlarda bulundu. Göçek'ten sarı kart gören Slimani, itirazlarını sürdürünce 71. dakikada ikinci sarı karttan kırmızı kartla saha dışında kaldı.

Fenerbahçe taraftarından büyük tepki

Fenerbahçeli taraftarlar, müsabakada takımlarına tepki gösterdi.

Sarı-lacivertli ekibin aldığı kötü sonuçlara rağmen tribünlerin tamamını dolduran Fenerbahçeli taraftarlar, bir kez daha hayal kırıklığına uğradı.

Maçın ikinci yarısında MKE Ankaragücü takımını alkışlayan taraftarlar, kendi oyuncularını ise protesto etti. Fenerbahçeli futbolcular aleyhine tezahüratlar yapan taraftarlar, MKE Ankaragücü'nün her pas yapmasına da "oley" çekerek destek verdi.

VAR uyarısıyla penaltı

MKE Ankaragücü, maçın 71. dakikada VAR sisteminin uyarısıyla penaltı kazandı.

Maçın 70. dakikasında Yassine Benzia'nın Dja Djedje'yle girdiği mücadele sonucunda hakem Hüseyin Göçek önce oyunu durdurdu. VAR hakemlerinin uyarısıyla 1 dakika sonra pozisyonu izleyen Göçek, penaltı kararı verdi.

Karşılaşmanın 72. dakikasında Erdem Özgenç'in kullandığı penaltıyla MKE Ankaragücü ikinci golünü buldu.

MKE Ankaragücü'nde şansızlık

MKE Ankaragücü'nde iki futbolcu ilk yarının sonunda sakatlanarak maça devam edemedi.

Başkent temsilcisinde ilk yarının uzatma bölümünde Yalçın Ayhan ve Alihan Kubalas sakatlanarak kenara geldi. Maça devam edemeyen iki oyuncunun yerine İsmail Kartal, zorunlu olarak Bakary Kone ile Sedat Ağçay'ı oyuna dahil etti.

Bu iki futbolcunun sakatlığı sırasında uzun süre saha içerisinde tedavi görmelerine, Fenerbahçeli futbolcular ve teknik heyet tepki gösterdi.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumu

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandı

El Clasico’da Barcelona 5 golle kazandıİspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.…

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

İspanya 1. Futbol Ligi'nin (La Liga) 10. haftasında Barcelona, sahasında Real Madrid'i 5-1 yendi.

Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a transferi sonrası ilk El Clasico'da Lionel Messi de sakatlığı nedeniyle forma giyemezken, müsabakayı "Hat-trick" yaparak tamamlayan Luis Suarez, ön plana çıkan isim oldu.

Camp Nou'daki karşılaşmanın 11. dakikasında Philippe Coutinho'nun golüyle ev sahibi takım 1-0 öne geçti.

Maçın 28. dakikada Luis Suarez, Raphael Varane'in müdahalesi sonrası yere düştü. Penaltı vermeyen hakem, itiraz sonrası VAR sistemi ile kararını değiştirdi. 30. dakikada Luis Suarez, penaltıyı gole çevirdi ve ilk yarı Barcelona'nın 2-0 üstünülüğü ile sona erdi.

Mücadelenin 50. dakikasında Marcelo Vieira, Real Madrid adına farkı 1'e indirdi. 75 ve 83. dakikalarda Luis Suarez'in kaydettiği gollerle skor 4-1'e geldi. 87. dakikada Arturo Vidal, müsabakanın son golünü kaydetti ve karşılaşma 5-1 Barcelona'nın tarihi galibiyeti ile tamamlandı.

Barcelona, bu skorla puanını 21'e çıkarıp liderliğini korurken, Real Madrid 14 puanda kaldı.

İspanyol basınında, son 6 maçtır zafer elde edemeyen Real Madrid'in teknik direktörü Julen Lopetegui'nin takımdaki geleceğinin kritik olduğu yorumları yapıldı.

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyor

Galatasaray, Malatya’dan puansız dönüyorGalatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.…

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 10. haftasında deplasmanda Evkur Yeni Malatyaspor'a 2-0 yenildi.

Sarı-kırmızılı takım, sakatlıklar nedeniyle birçok önemli futbolcusundan yoksun mücadele ettiği müsabakada, Donald ile Adem Büyük'ün penaltıdan kaydettiği gollerle sahadan mağlubiyetle ayrıldı.

Süper Lig'de bu sonuçla 19 puanda kalan Galatasaray averajla 3. sıraya geriledi. Evkur Yeni Malatyaspor ise puanını 15'e çıkardı.

Deplasmanda 3. mağlubiyet

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'de bu sezonki 3. mağlubiyetini yine dış sahada yaşadı.

Sarı-kırmızılı takım, ligde deplasmanda oynadığı 5 karşılaşmanın 2'sini kazanırken, 3'ünü kaybetti.

Deplasmanda MKE Ankaragücü ve Antalyaspor'u yenen Galatasaray, Trabzonspor, Akhisarspor ve Evkur Yeni Malatyaspor'a ise mağlup oldu.

Mariano derbide cezalı

Galatasaray'ın Brezilyalı futbolcusu Mariano Filho, Evkur Yeni Malatyaspor maçında gördüğü sarı kartla cezalı duruma düştü.

Brezilyalı futbolcu, Süper Lig'in 11. haftasında 2 Kasım Cuma günü Fenerbahçe ile oynanacak derbide forma giyemeyecek.

Belhanda sakatlandı

Galatasaraylı futbolcu Younes Belhanda, yaşadığı sakatlık nedeniyle karşılaşmaya devam edemedi.

Faslı futbolcu, yaşadığı sakatlık nedeniyle müsabakanın 30. dakikasında yerini Ahmet Çalık'a bıraktı.

Ozak Kabak 3. kez penaltıya neden oldu

Galatasaray'ın genç futbolcusu Ozan Kabak, Evkur Yeni Malatyaspor maçında bu sezon 3. kez penaltıya sebebiyet verdi.

Genç futbolcunun, karşılaşmanın 63. dakikasında Adem Büyük'e yaptığı müdahale sonrasında hakem Halis Özkahya penaltı noktasını işaret etti. 66. dakikada penaltıyı kullanan Adem Büyük, topa ağlara göndererek takımını 2-0 öne geçirdi.

Ozan Kabak, bu sezon ligde Kasımpaşa ve Bursaspor ile oynanan müsabakalarda da birer kez penaltıya neden olmuştu.